Access Energetický Facelift 28.1.2024

Všichni víme, co je facelift. Ale znáte Energetický Facelift™?

Dovedli byste si představit vypadat skvěle, cítit se ve svém těle mladší, mít spousty energie a být sami se sebou spokojeni? Více o tomto speciálním tělesném energetickém procesu: Access Energetický Facelift™

Dovedli byste si představit vypadat skvěle, cítit se ve svém těle mladší, mít spousty energie a být sami se sebou spokojeni?

Access Energetický Facelift™ je úžasný proces, který dokáže vyhladit vrásky, omladit tvář – zvrátit vzhled stárnutí bez operace, injekcí, peelingu anebo jiných procesů/procedur! Access Energetický Facelift™ je mnohem víc než kosmetický. Tato technika může vytvářet podobné účinky v celém těle. A krom toho nebudete mít potřebu se hodnotit a dívat se přes kritický filtr na vlastní tělo.

Access Energetický Facelift™ se liší od Access Bars i jiných alternativ. Je jemnější, víc pečující a laskavější pro vás a vaše tělo. Pokud se provádí opakovaně, výsledky jsou dlouhodobé.

10.000,- Kč opakování kurzu 5.000,- Kč


Registrace na kurzy

Kurzy probíhají v prostorech studia DD v ulici Neklanova 44, Praha 2. 

Parkovat lze před domem, ve všední dny do 20:00 hod za poplatek 30, Kč/á hodina, o víkendu zdarma.Po ukončení kurzu obdržíte oficiální certifikát, který Vás do budoucna opravňuje naučenou techniku používat. Následně Vám bude poskytnuta audionahrávka se záznamem vašeho kurzu.

Pro přihlášení mě můžete kontaktovat na tel. 737686315, dále přes Messenger, Telegram, WhatsApp a nebo můžete napsat na emailovou adresu diana.weinfurtova@gmail.com 

Do emailu uveďte prosím vaše telefonní číslo a případné dotazy, ozvu se Vám obratem.Děkuji, 

10 000 Kč