ENERGETICKÝ FACELIFT / ABUSE HOLD

Access Energetický Facelift™

 Je úžasný proces, který dokáže vyhladit vrásky, omladit tvář - zvrátit vzhled stárnutí bez operace, injekcí, peelingu anebo jiných procesů/procedur! Access Energetický Facelift™ je mnohem víc než kosmetický. Tato technika může vytvářet podobné účinky v celém těle. A krom toho nebudete mít potřebu se hodnotit a dívat se přes kritický filtr na vlastní tělo.

Jakmile zjistíte, že váš názor vytváří vaši realitu a přestanete soudit své tělo, můžete se rozhodnout změnit. Vaše tvář vypovídá o celém vašem životě. Energetický facelift™ obsahuje mnoho procesů, které vás k této transformaci dovedou. Může to být jeden z nejdůležitějších zážitků pro vaše vlastní sebevědomí a duševní zdraví.

CHTĚLI BYSTE VYPADAT JINAK A ZAŽÍVAT NOVÉ POCITY?

Celý léčebný proces trvá 60-90 minut. Jemné dotyky na obličeji, krku a horní části hrudníku jsou zaměřeny na spuštění a přesun energie, k uvolnění bloků v energetických polích, uvolnění stagnace způsobené emocemi a dlouhodobým stresem. Vymazávají se roky "zmrzlých emocí", vyhlazují se vrásky a otáčí se hodiny času bez ohledu na to, jaký je váš věk.

Access Energetický Facelift™ je vhodný pro ženy a muže všech věkových kategorií a funguje v souladu s dalšími postupy. Výsledky jsou zcela bez rizika a každým následným sezením se zvyšují.

Některé z výsledků, kterých je možno dosáhnout po sezení Access Energetický Facelift™:

  • lidé jsou mnohem uvolněnější jak ve vzhledu (stažení obličeje, rýhy), tak v chování
  • více zářivý a mladší výraz tváře
  • méně viditelné vrásky, rýhy na obličeji, otoky a kruhy pod očima
  • hladší, čistší, pevnější kůži na dekoltu, krku a obličeji
  • sníženou pigmentaci
  • může se zastavit plešatění
  • zlepšuje se vidění do dálky
  • znatelně se zlepší duševní pohoda člověka

MTVSS  

Molecular Terminal Valence Sloughing Systém 

Naše tělo v sobě uchovává nahromaděná traumata, nezpracované emoce a vzorce a programy na základě kterých, přitahujeme určitou energii. 

Dá se říct, že MTVSS dokáže přepsat informace v našich buňkách. Tento proces představuje zhruba tisíc věcí. Aktivujeme energie všech témat uvnitř těla. Projdete-li více ošetřeními během 10 týdnů, změní se celá struktura vašeho těla a tím si můžete zajistit totální restart v celém těle.

Lze provést ve více variantách:

1. MTVSS celého těla

2. Posílení imunitního systému a podpoření správné funkce žláz a orgánů (hypotalamus, hypofýza, epifýza, brzlík, štítná žláza, nadledvinky, játra, slezina, ledviny).

3. Na kloubech celého těla- ovlivňuje imunitní systém (je známo více případů, kdy se tento proces aplikoval při onemocnění rakovinou až 3. stupně a pacienti pozorovali výrazné zlepšení) osobně vím o jednou případu, kdy došlo k úplnému vyléčení.Abuse hold 

Nakolik bylo vaše tělo zneužito v tomto životě a nakolik ho zneužíváme minulostí? 

Kdybyste se mohli ze všech věcí které vám i vašemu tělu přitěžují a již nejsou přínosné dovolili byste si to? 

Abuse hold je intenzivní proces, který jde velmi do hloubky a umožní uvolnit a odemknout z vašeho těla veškeré následky jakéhokoli násilí. Náslí nemusí být jen fyzického rázu může se jednat o mentální, finanční, sexuální i sociální zneužití.

Před absolvováním prvního sezení, je třeba si pro zvýšení jeho účinků, alespoň 30x poslechnout originál nahrávky "Clearing the Issues of Abuse". 

Nahrávka je v anglickém jazyce a není nutné ji rozumět jde o energii, která se při nahrávce začne uvolňovat . Záznam si můžete zakoupit zde:

Originál Nahrávka: "Clearing the Issues of Abuse"