ACCESS BARS®

Tato metoda je součástí nástrojů a procesů ACCESS CONSCIOUSNESS®


Odstraňte vaše úhly pohledu a změňte svoji realitu

Metoda ACCESS BARS je léčivá metoda na bázi kvantové terapie a vznikla v roce 1990 v USA a od té doby již pomohla tisícům lidí na celém světě změnit významné aspekty jejich života.

ACCESS BARS - 32 bodů na hlavě - lehký dotek na těchto bodech ve specifických kombinacích umožní výměnu energie, která je zablokována v mozku a v těle a dokáže obnovit její proudění. ACCESS BARs kombinace uvolňují všechny úvahy, myšlenky, pocity, emoce, rozhodnutí, úsudky a názory z kteréhokoli životního období, které jsou elektricky uložené v mozku. K tomuto uvolnění dochází při lehkém dotyku těchto bodů a to umožňuje, aby byly soubory, které Vám již neslouží, nebo znesnadňují žití, vymazány. Následek - větší mír, klid, radost, štěstí v životě.

Říká se, že po ACCESS BARS aplikaci se v nejhorším případě budete cítit, jako po nejlepší masáži Vašeho života a v nejlepším případě se Vám začne měnit život.

Zakladatel metody ACCESS BARS® - Gary Douglas říká: " Vaše volba je to, co tvoří vaši budoucnost. Často máme podivná přesvědčení, že věci a situace se nám nějak dějí, že pro nás byly zvoleny, že je to osud apod.

"Skutečností je, že každá volba, kterou jsme kdy udělali, vytvořila to, co žijeme dnes."

"Změníme-li naši volbu, můžeme mít jinou budoucnost."


Celkový stav vašeho těla a duše se zharmonizuje podle vašich vnitřních priorit.


Účinky a zkušenosti s Access Bars®


  • Odstranění bolestí různých částí těla
  • Odstranění nemocí jako jsou migrény, alergie, astma, ekzémy
  • Nastartování samoléčebných procesů v těle, zrychlení hojení a rehabilitace po lékařských zákrocích či úrazech
  • Uvolnění stresu a napětí
  • Pomoc při obtížných životních situacích
  • Odbourání únavy a vyčerpanosti, zvýšení životní energie
  • Odstranění psychických problémů jako je deprese, úzkosti, strachy, fóbie
  • Odbourání problémů s poruchami příjmu potravy (Bulimie, anorexie)
  • Snížení hyperaktivity u dětí
  • Vede k celkovému rozvoji osobnosti na psychické i fyzické úrovni
Mapa hlavových bodů Access Bars
Mapa hlavových bodů Access Bars

Mapa hlavových bodů 

Fakt, že ACCESS BARS® skutečně funguje a v mozku se něco odehrává je potvrzeno i vědecky. Podrobně se tím zabýval neurolog Dr. Jeffrey L. Fannin. Provedl EEG řadě lidí před ACCESS BARS® a po něm. Výsledky ukázaly že mozek začal být aktivní a něco se v něm začalo dít. Sdělil:

"Dělám tuto práci 16 let, viděl jsem spoustu různých mozků, v různých stavech, ale toto je poprvé, co jsem viděl, že mozek dělá něco takového. Když jsem viděl výsledky, spadla mi čelist."  

prohlásil vědec po prozkoumání výsledků výzkumu.


Je sezení Access Bars® vhodné i pro děti?  


Péče, která dává dětem a mladistvým křídla ...

Děti Access milují. A je snadné vědět proč, nemají totiž zdaleka tolik úhlů pohledu a očekávání jako my dospělý. Většinu úhlů pohledu co doposud získaly mají od svých rodičů a prarodičů, potažmo školních autorit. 

Děti při sezení Access Bars® dovolí naplno svému tělu a duši načerpat z energie co nejvíce, bez toho, aniž bychom museli překonávat někdy velmi tlusté bariéry osobní ochrany a úhlů pohledu jako u dospělých. 

Děti jsou totiž narozdíl od dospělých ještě tolik vědomé, než se jim vědomí začne pomalu uzavírat definicemi co slýchavají dnes a denně.  

Jak Access u dětí probíhá? 


Děti při sezení mohou sledovat televizi, tablet, prohlížet si knížku nebo si hrát s hračkou. 

Výhodou Access je že nemusí mluvit ani myslet. To je uklidňuje, protože někdy mají potíže vyjádřit se a pojmenovat slovy své zkušenosti a emoce. Tato péče krásně pomáhá uklidnit děti, které mají diagnostikované ASD (autismus) nebo ADHD (hyperkinetická porucha). 

Sezení ale není jen pro děti "s diagnózou". Je i pro ty, u kterých máte jen pocit, že by jim mohlo toto sezení pomoci k lepšímu soustředení, vyjadřování, pamatování, kreativitě, rozvinutí osobnosti, snížení hyperaktivity atd. 

Máme zde rodinné přívětivé prostředí a velmi osobní přístup. Snažíme se pro každého navodit tak hezké prostředí aby bylo jednodušší "navázat kontakt". Prioritou je respekt k dítěti a k jeho potřebám. 


Zkušenosti klientů: 

"Naše dcera se ve škole potýkala se šikanou. Po absolvování několika sezení Access Bars si žačala více vážit sama sebe a útoky spolužáků se začaly zmírňovat, až zcela ustaly." Rodiče 7 mi leté Andrejky

"Můj chlapec reagoval velmi dobře na Access Bars®. Má spojený Tourettův syndrom spojený s úzkostí. Ataky byly sníženy na polovinu a dovolily mu znovu získat radost a energii, kterou potřeboval."  Vděčná matka.