ESSE 

ENERGETICKÁ SYNTÉZA STRUKTURÁLNÍHO VTĚLENÍEnergetická syntéza strukturálního vtělení (ESSE) je jedinečný způsob práce s těly, který kombinuje Access Consciousness™ s ruční manipulační technikou zaměřenou na pojivové tkáně a energetické systémy umístěné po celém těle.

ESSE je navrženo tak, aby vytvořilo změny ve struktuře a tvaru těla, což má za následek snadnější pohyb a více lehkosti ve funkci různých systémů těla.


 

ESSE prakticky mění molekulární strukturu vašeho těla. Může změnit náhled na vaše tělo, tak aby vám bylo co největším přínosem.

Osobní zkušenost

Po absolvování více kurzů ESSE mám tu jedinečnou možnost pozorovat úžasné změny na mém tělě nejen fyzického rázu. Mé tělo jako by bylo šťastnější, více zářilo, jako by bylo větším prostorem. 

Nikdy v životě jsem neměla takovou lehkost s vlastním tělem. Nevěděla jsem, že tělo s námi může mluvit. Komunikace, která nastala po kurzech je pro mne stále nová a objevná. Jaké by bylo kdybychom měli tu možnost rozumět zprávám, které nám naše tělo posílá? 

Poprvé ve svém životě vidím své tělo jako dar, nejen jak nástroj nebo pomůcku k dosažení určitých věcí. Poprvé ve svém životě mohu říct, že když se na své tělo dívám nesoudím ho, tak jako dosud- vnímám kolika úžaných věcí je schopno a také vnímám jakým darem pro mne mé tělo je v každém mometu mého života. 

Konečně mohu říct, že jíst mi chutná a myslet to vážně. 

A nebudu lhát, jakoukoli sportovní aktivitu si užívám úplně jinak než dosud. Díky jinému vnímání všech molekul a struktur je pro mne pohyb odměnou a zábavou- nikoli drillem nebo formou jak se zničit do bezvědomí či se zbavit špatného pocitu z nevyvážené stravy. Stále se překvapuji co všechno mé tělo bez většího tréninku dokáže. 

Nakonec si dovolím tvrdit že, vnímání přírody pro mne nabralo úplně nový rozměr. Nebojte, nestal se ze mne notorický objímač stromů i když ... Stomy jsou prima! Jsem si ale zvířat, rostlin a země více vědoma a díky tomu vzniklo zajímavé, zvláštní  a krásné propojení.