Fyzio, zdravotní terapeutická masáž, rehabilitační cvičení, lymfodrenáže 

Mým cílem je nalézt příčinu Vašich potíží, odstranit je a naučit Vás porozumět svému tělu a zároveň aktivně potížím předcházet. V rámci rekonvalescence provádím i účinné hloubkové terapeutické masáže, které jsou zaměřeny na manuální korekci páteře a odstranění svalového napětí. Naučíme se i rehabilitačním cvikům, které vám pomohou k nastolení svalové rovnováhy. Dále dochází k odbourání vadných návyků a nácviků správného držení těla a pohybových vzorců. Při cvičení se nám prokrví vnitřní orgány a pozitivně reaguje i psychická stránka.
Masáže 

Pokud hledáte spíše odpočinek a relaxaci pro tělo a duši...

Cílem všech relaxačních masáží je odpočinek a zrychlená regenerace Vaší tělesné schránky i Vaší mysli. Spojení těchto věcí přináší uvolnění, kterého se vám za normálních okolností nedostává a tak budete posléze aktivnější a budete snadněji dosahovat Vašich denních cílů, bez stresu a nepříjemné bolesti či migrén. Nemusíte však trpět bolestmi, aby jste si jednou za čas udělali dobře, zapomněli na veškeré starosti, dopřáli si chvílku pro sebe plnou relaxace, uvolnění a nechali o sebe pečovat druhé.


Hloubková terapeutická masáž zaměřující se na Trigger pointy

Poskytne účinnou péči, která vede k okamžité úlevě při bolestech zad, šíje a krční oblasti. Ačkoli si po ní můžete na druhý den připadat lehce "zbytí". Jsou při ní kombinovány fyzioterapeutické techniky s hloubkovou a vazivovou masáží, lymfodrenáží a baňkováním. Je vždy přizpůsobena zdravotnímu stavu klienta.

 Hloubková masáž krku

Hloubková masáž krku působí na hluboké svaly a tkáně v krční oblasti. Využívají se zde účinné tahy, masáž je razantní může být i mírně bolestivá. Výsledky však přichází již po první masáži. Tato masáž není doporučena po operacích krční páteře. Může při ní docházet i ke zlepšení zraku, jelikož se zmírní tlak na zrakové centrum a také dochází k odstraňění bolest v oblasti šíje ramenou a rukou.

Antistresová masáž hlavy a obličeje

Jakákoli stresová situace se nejvíce promítá v oblasti šíjových svalů a svalů krku. Člověk se stahuje "zatahuje" hlavu mezi ramena a dochází k tuhnutí svalstva a stlačování krevního řečiště. Toto přetížení či přepracování může mít za následek nepříjemné bolesti hlavy. Relaxační uvolnění mimického svastva v obličeji a hlavové části s využitím akupresurních bodů přináší úžasnou úlevu.